PASTS
SPĒLES
KLASESBIEDRI
KAIMIŅI
DRAUGI
iziet
DRAUGS
viņas fotoalbums
viņas draugi
viņas viesi
REĢISTRĀCIJA
Vai vēl neesat izmantojis Friendsclub.lv?
Tas ir ērts un lietojams bez maksas.
AUTORIZĀCIJA
Login:
Parole:


atgādināt paroli
IZVĒLNE
jaunie lietotāji
bilžu tops 100
popularitātes top 100
spēļu top 100
jautājumi

VIŅAS GALVENĀ

















Believe  me          (Need  Friend's)
Šis cilvēks nav tavu draugu pulkā.
Vārds, Uzvārds: Vanessa Anne Hudgens
Niks: Believe me (Need Friend's)
Valsts: ASV
Par sevi: • General:
Birth name: Vanessa Anne Hudgens.
Nicknames: Nessa, V, Van, Baby V, Vanney.
Date of birth: 14 December 1988.
Place of birth: Salinas, California, USA.
Ethnicities: Filipino, Chinese, Irish & American Indian.
Parents: Gina Guangco & Greg Hudgens.
Siblings: Stella Hudgens (13).
Boyfriend: Zac Efron (21).
Age: 20.
Sign: Sagittarius.
Height: 5′3″ (1.60 m).

• Favourite:
Animal: cheetah.
Blush: Stila Color.
Car: Porsche Carerra GT.
Cartoons: “Sponge Bob,” “Square Pants,” “Courage The Cowardly Dog.”
Childhood games: tug-of-war, hide and seek, hula hoop.
Colour: red.
Jeans: Frankie B.
Movies: “Night before Christmas,” “Moulin Rouge.”
Music: rock.
Push-up: Rose.
Season: summer.
Singers: Alicia Keys, Celine Dion.
Smell: cotton candy.
Subject: science.
Topic of conversation: anything.
TV show: “Degrassi: The Next Generation.”

• Miscellaneous:
Best friends: Erin Annis, Tia Hicks.
Biggest fear: heights.
Celebrity crushes: Mario Lopez, Justin Timberlake.
Friends: Ashley Tisdale, Zac Efron, Corbin Bleu, Alexa Nikolas, Brenda Song, Miley Cyrus.
Labels: Hollywood Records, Walt Disney Records.
VIŅAS DRAUGI (54)
Vanessa  Hudgens&Ash ley  Tisdale
Vanessa Hudgens&Ash ley Tisdale
Draugs
Ashley  Tisdale
Ashley Tisdale
Draugs
Dooh,  u  make  me  angry.
Dooh, u make me angry.
Draugs
Demi♥
Demi♥
Draugs
Zac                                    Thank  you
Zac Thank you
Draugs
♕Selena=]*                ღ♥one  real♥ღ
♕Selena=]* ღ♥one real♥ღ
Draugs
♥nekam  nereikalinga♥
♥nekam nereikalinga♥
Draugs
T  o  p  h  ♡~
T o p h ♡~
Draugs
VIŅAS VIESI
Nav atrasts neviens draugs!
Iezīmējiet ortogrāfisko kļūdu ar peli un nospiediet Ctrl+Enter
Kontakti ar administrāciju    Reklāma mājas lapā